Ανόρθωση-Οθέλλος: Η στιγμή που πάγωσε το Παπαδόπουλος -Το γκολ που έστειλε το ματς παράταση! (video)

Με ένα γκολ του Χρίστου Τζιαμά ο Οθέλλος ισοφάρισε την Ανόρθωση σε 1-1 και έστειλε το ματς στην παράταση.

Ανόρθωση και Οθέλλος συναντήθηκαν στο Παπαδόπουλος στο πλαίσιο του Κυπέλλου με την ομάδα της Κυρίας να προηγείται στο σκορ με γκολ του Καμπρέρα στο 49ο λεπτό.

Ανόρθωση-Οθέλλος: Απίστευτη ΓΚΑΦΑ του διαιτητή στο «Παπαδόπουλος» - Δείτε τι έκανε! (video)

Λίγη ώρα αργότερα όμως οι φιλοξενούμενοι έφεραν το ματς στα ίσα με τον Τζιαμά και το 1-1 παρέμεινε μέχρι το τέλος στέλνοντας το ματς στην παράταση.