ΑΕΚ-ΑΕΛ: ΧΑΜΟΣ και τρελός πανηγυρισμός με... φιλιά από τον Τέτε – Το ΧΡΥΣΟ γκολ της ανατροπής! (vid)

Μέσα σε τρία λεπτά η ΑΕΚ έφερε τα πάνω κάτω στην ΑΕΚ Αρένα και επικράτησε πανικός!

Η ομάδα της Λάρνακας έφερε τον αγώνα στα ίσα πρώτα με την γκολάρα του Ακοράν και τρία λεπτά αργότερα στο 83 ο Τέτε με υπέροχη ενέργεια και πλασέ μέσα από την περιοχή έγραψε το 2-1 εν μέσω τρελών πανηγυρισμών.

ΑΕΚ-ΑΕΛ: Δίδαξαν ποδοσφαιρικό πολιτισμό – Η παρέμβαση «Τίγρη» και η ιπποτική κίνηση Πάμπου! (video)

ΑΕΚ-ΑΕΛ: Δεν το πίστευαν οι γηπεδούχοι - Τα έκανε ΜΑΝΤΑΡΑ ο διαιτητής για μια κίτρινη κάρτα (vid)

Μάλιστα ο βραχύσωμος παίκτης της ΑΕΚ το πανηγύρισε δίνοντας φιλιά στους συμπαίκτες του!