ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πράγματα: Η πιο ΠΑΡΑΞΕΝΗ φάση της χρονιάς στο γκολ της Δόξας - ΤΕΡΑΣΤΙΟ λάθος των ρεφ!

Με το παιχνίδι τελειωμένο στο 3-0 και το ρολόι να δείχνει 88 λεπτά αγώνα ο διαιτητής Χρίστος Νικολαίδης και ο βοηθός του έκαναν το ένα λάθος μετά το άλλο.

Ο Απόλλωνας πέρασε ένα ήσυχο βράδυ απέναντι στη Δόξα όμως ο ρεφερί Νικολαίδης κατάφερε να κλέψει τα βλέμματα για λάθος λόγους.

Στο 88ο λεπτό η Δόξα έφυγε στην αντεπίθεση με τον παίκτη της Δόξας να παίρνει την μπάλα από θέση οφ-σαιντ όμως η μπάλα φάνηκε να έρχεται από αντίπαλο παίκτη.

Απόλλων-Δόξα: Τι έπαθε ο Πιεχ; Το γκολ αλά... tiki-taka και ο ΜΥΣΤΗΡΙΟΣ πανηγυρισμός του! (VIDEO)

Ο βοηθός έδωσε οφσαιντ, ο Νικολαίδης έδειξε να συμφωνεί αρχικά όμως ο επιθετικός της Δόξας έδωσε στον Κορομινάς, ο οποίος ήταν και πάλι οφσάιντ.

Ο Κορομινάς συνέχισε και σκόραρε και ο Νικολαίδης τελικά μέτρησε το γκολ! Άντε να βγάλεις άκρη... Ευτυχώς που το παιχνίδι είχε ήδη κριθεί!

Για να συνοψίσουμε: Στην πρώτη φάση ο παίκτης ήταν οφσάιντ, όμως η μπάλα φαίνεται να έρχεται από αντίπαλο. Στη συνέχεια στη δεύτερη πάσα υπήρχε πεντακάθαρο οφσάιντ όμως ο βοηθός ήταν 10 μέτρα πιο πίσω και δεν έδειξε την παράβαση!