Εθνικός-Ομόνοια: Δεν τη λυπήθηκε ο... πρώην Χατζηβασίλης–Δείτε πως πανηγύρισε την γκολάρα του! (vid)

Για μια ακόμη φορά ο Γιάννης Χατζηβασίλης σκόραρε απέναντι στην Ομόνοια, όπως έκανε και την περσινή σεζόν!

Ο Κύπριος επιθετικός, που πέρασε στο παρελθόν από την Ομόνοια, εκμεταλλεύτηκε το λάθος του Βύντρα και με ωραία κίνηση άδειασε τον Νασιμέντο και με υπέροχο πλασέ νίκησε και τον Παναγή ισοφαρίζοντας σε 1-1 στο 59ο λεπτό.

Εθνικός-Ομόνοια: Πέρασε ή όχι τη γραμμή η μπάλα; Δείτε το δεύτερο γκολ του Σέρινταν! (video)

Εθνικός-Ομόνοια: Το κάρφωσε ο Σέρινταν! Δείτε το γκολ και τον έξαλλο πανηγυρισμό του! (video)

Εθνικός-Ομόνοια: Μπάζει η άμυνα αλλά έχει Παναγή! Τρεις ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ αποκρούσεις σε 36 λεπτά! (vid)

Όπως θα δείτε και στο βίντεο του Newsbomb.com.cy ο Χατζηβασίλης το πανηγύρισε έντονα.