Εθνικός-Ομόνοια: Πέρασε ή όχι τη γραμμή η μπάλα; Δείτε το δεύτερο γκολ του Σέρινταν! (video)

Στο 76ο λεπτό η Ομόνοια με το δεύτερο προσωπικό γκολ του Σέρινταν πήρε ξανά κεφάλι στο σκορ με 2-1 απέναντι στον Εθνικό.

Ο Αγκάγιεφ μπήκε στην περιοχή από αριστερά και έκανε την μπαλιά με τον Σέρινταν να πετάγεται στο πρώτο δοκάρι, να αποφεύγει τον Μπογκατίνοφ και να σκοράρει.

Εθνικός-Ομόνοια: Το κάρφωσε ο Σέρινταν! Δείτε το γκολ και τον έξαλλο πανηγυρισμό του! (video)

Εθνικός-Ομόνοια: Μπάζει η άμυνα αλλά έχει Παναγή! Τρεις ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ αποκρούσεις σε 36 λεπτά! (vid)

Οι παίκτες του Εθνικού διαμαρτυρήθηκαν ότι πριν σκοράρει ο Σέρινταν η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή του άουτ, τη στιγμή που κάνει την μπαλιά ο Αγκάγιεφ.