ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ - Η... κατάρα του Ματ το Τσίρειο: Ότι έκανε με Απόλλωνα, το έκανε και με την ΑΕΛ! ΒΙΝΤΕΟ

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ - Η... κατάρα του Ματ το Τσίρειο: Ότι έκανε με Απόλλωνα, το έκανε και με την ΑΕΛ!  ΒΙΝΤΕΟ

Μπορεί η Ομόνοια να ήταν τραγική στον αγώνα με τον Απόλλωνα όμως και πάλι είχε τις ευκαιρίες της για να διεκδικήσει την πρόκριση.

Η μεγαλύτερη ευκαιρία που ίσως να άλλαζε και τη μοίρα του αγώνα ήταν αυτή του Ματ Ντάρμπισαιαρ στο 55ο λεπτό του αγώνα στο Τσίρειο. Με το σκορ στο 2-1 ο Άγγλος έχασε μια τεράστια ευκαιρία για να ισοφαρίσει το σκορ του πρώτου αγώνα και να κάνει το 2-2. Λίγα λεπτά αργότερα ήρθε το 3-1 και όλα τελείωσαν άδοξα...

ΒΙΝΤΕΟ με την οργή των Ομονοιατών: ΚΑΡΕ-ΚΑΡΕ η στιγμή που πέφτουν φωτοβολίδες στον πάγκο του Κάρβερ!

Βέβαια αυτή δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει τη φετινή σεζόν. Και στο παιχνίδι με την ΑΕΛ, και πάλι από πάσα του Χριστοφή με το σκορ στο 0-0 ο Ματ πέρασε τον αντίπαλο γκολκίπερ από την ίδια ακριβώς θέση όμως και πάλι δεν βρήκε στόχο, απόδειξη ότι και οι μεγάλοι σκόρερ μπορούν να... αστοχήσουν. Λίγα λεπτά αργότερα ήρθε το 1-0 για την ΑΕΛ!

Ελλάδα-Φινλανδία 2-1 για τα προκριματικά του Euro 2020, αποτελέσματα και αγώνες

Τσιτσιπάς: Όλος ο κόσμος μιλάει για τον «βασιλιά» του Λονδίνου - Έτσι κατέκτησε το τρόπαιο

(ΒΙΝΤΕΟ / Μεγάλες στιγμές) Βούρκωσε ο Μάρκος - "Μου θύμισες το Euro"

Στέφανος Τσιτσιπάς: «Βασιλιάς» στο Λονδίνο ο Έλληνας τενίστας - Το σήκωσε στο Λονδίνο

Στέφανος Τσιτσιπάς: Η ώρα και το κανάλι του μεγάλου τελικού

Ισραήλ: Αναβλήθηκε αγώνας εξαιτίας επίθεσης με ρουκέτες! (Φωτος&Βίντεο)